MÖBLER / Bord / Konsolbord 10605149

nr 1060 5149

Konsolbord

1800-tal, Intarsia, längd: 89 cm, djup: 44 cm, höjd: 75 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 3 oktober 2016
kl 18:35:19